O mne

Vitajte v salóne OXY COSMETOLOGY v Bratislave ! Som kozmetička s 9 ročnou praxou. Veľmi milujem svoju prácu a neustále sa teším na každého zákazníka. Môj salón sa nachádza v Ružinove a ponúka vyhradené parkovacie miesta pre mojich klientov. Tež ľahko dostupný verejnou dopravou.

V salóne OXY cosmetology užijete si profesionálnu, individuálnu starostlivosť, oddýchnete si a uvoľníte sa. Môžete sa spoľahnúť, že Vám vždy navrhnem to najlepšie a najvhodnejšie ošetrenie a poradím Vám ako sa starať o svoju pokožku doma. Preto že správna domáca starostlivosť je ne menej dôležitá ako salóna! Pomôžem Vám dostať pleť pod kontrolu bude zdravšia, krajšia a Vy budete zo sebou spokojná.

V kozmetickom salóne používam najmodernejšie prístroje a pracujem s prírodnou luxusnou kozmetikou ERICSON LABORATOIRE (Francúzsko), GENOSYS (Kórea) a BIOREPEELCL3 (Taliansko).

Stále sa vzdelávam, zdokonaľujem a rozširujem svoje služby tak, aby som kráčala s dobou a aktuálnymi vychytávkami. Verím ze každý zákazník si nájde u mňa niečo, čo vyhovuje jeho potrebám a predstavám. Teším sa na Vašu návštevu v kozmetickom salóne OXY cosmetology!